Eindhoven Atletiek juli 2009


Alpe D'Huez, donderdag 30 juli 2009

Tijdens de Triathlon Alpe D'Huez heeft onze eigen Karin van der Sangen een geweldige prestatie neergezet.
Zij wist na een matige zwemsessie, een zeer sterk fietsoptreden (met stijgingspercentage van 10-12 %) en een sterke eindsprint de 3e plaats te halen in de categorie Dames 2.
In het overall klassement eindigde ze als 8e dame. Gefeliciteerd !!
---> klik hier voor de uitslagen

Categorie FS2 Short Distance Triathlon (1,2 km zwemmen, 30 km fietsen, 7 km lopen)
 # Pl  Naam                          Zwem   Pl # Wiss1 Fiets     Pl # Wiss2 Lopen  Pl # Totaal
 1  62 Céline TAIANA   Dijon         18:44  99 4 01:14 01:25:28  75 1 00:44 33:35  81 1 02:19:45
 2 127 Céline FEDER    Saint-Etienne 17:39  60 2 01:33 01:33:56 205 4 00:49 34:25 105 3 02:28:22
 3 139 Karin VD SANGEN Eindhoven     21:00 230 8 02:14 01:30:34 149 2 00:57 35:09 133 4 02:29:54

Bladel, zaterdag 11 juli 2009

De stratenloop georganiseerd door No-Limits
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Edwin Kipyeko          90 Kenia                   29:27
   2 Said Hayek             80 Eindhoven atletiek      30:15
   3 Moris Mosima           86 Kenia                   31:24
  12 Merijn Trommar         75 Eindhoven atletiek      38:13
  15 Twan van Limpt         82 Eindhoven atletiek      42:39

Mannen 35, 10 km
   1 Jack van Avendonk      67 Attila                  33:13
   2 Rik Meycaers           73 Hechtel (B)             33:21
   3 Peter van der Velden   68 AVV                     33:34
   6 Peter van Gool         73 Eindhoven atletiek      35:13

Mannen 45, 10 km
   1 Sus Renders            62 Spijkenisse             33:59
   2 Wil Boudewijns         61 DES                     36:35
   3 Pé Brouwer             61 Best                    36:50
   7 Jos Bergervoet         58 Eindhoven atletiek      38:48
  20 Peer Blom              64 Eindhoven atletiek      47:32

Mannen 55, 10 km
   1 Rude van Opstal        50 Leimuiden               36:56
   2 Wil Rindt              53 Eindhoven atletiek      37:20
   3 Wim Elshout            51 Hillegom                38:38
   4 Arie van de Akker      49 Eindhoven atletiek      38:46
   8 John Williams          50 Eindhoven atletiek      41:09

Vrouwen senioren, 10 km
   1 Ruth Wanjiru           82 Kenia                   34:12
   2 Emily Chemutai         84 Kenia                   35:28
   3 Corine Spaans          76 Eindhoven atletiek      35:39

Vrouwen 35, 10 km
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven atletiek      38:47
   2 Marijke de Wijs        65 Den Helder              41:48

Vrouwen 45, 10 km
   1 Anne Rindt             58 Eindhoven atletiek      41:33
   2 Ingrid Coster          57 AV '23                  42:02
   3 Francien Lenssen       59 Mierlo                  43:39

Mannen recreatieloop, 10 km
   1 Izar van Gool          78 Rosmalen                36:45
   2 Ad Kerkhofs            66 Bladel                  38:36
   3 Wiljan Roosen          66 Bladel                  38:43
   4 Steven Lucassen        72 Eindhoven atletiek      38:45

Vrouwen recreatieloop, 5 km
   1 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven atletiek      21:42
   2 Karin Dekkers          79 Casteren                23:36   
   3 Ilse Smits             76 Sint Oedenrode          24:35

Nuenen, zondag 5 juli 2009

De triathlon van Nuenen, georganiseerd door de Eindhovense Triotters, met atleten van Eindhoven Atletiek.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 1/8 triathlon
     Naam               Plaats/Club   Zwem  #Zw  Fiets   #Fie  NaFiets   Loop  #Lp   Total
   1 Carlo Pullens      De Langstraat 08:03   4  00:35:46   3  00:44:43  17:06  1    01:02:39
   2 Mark Rijk          Hooge Mierde  08:55   5  00:37:03   4  00:46:51  19:00  2    01:06:42
   3 Remco v.d. Meijs   De Langstraat 07:21   1  00:36:40   1  00:45:05  22:33  6    01:08:26  
  15 Menno Verhoeven    Eindhoven     12:02  14  00:40:26   7  00:54:21  21:20  6    01:17:09
  39 Merijn Trommar     Eindhoven     16:17  20  00:51:11  18  01:10:19  19:08  3    01:32:48

Mannen recreanten, 1/4 triathlon
     Naam               Plaats/Club   Zwem #Zw   Fiets   #Fie  NaFiets   Loop  #Lp   Total
   1 Joep v.d. Borne    Hooge Mierde  18:04  15  01:07:48  10  01:27:06  35:02   1   02:03:11
   2 Luc Huntjens       Susteren      14:36   1  01:07:35   8  01:23:17  39:06   2   02:03:32
   3 William Busch      Grobbendonk   19:32   8  01:06:02   1  01:26:43  37:42   1   02:05:43
  18 Arnold van Putten  Eindhoven     22:46  25  01:08:24   3  01:32:47  40:17   2   02:15:48
  94 Boris Liebrand     Eindhoven     23:00  27  01:17:45  26  01:43:08  59:44  39   02:45:31

Vrouwen recreanten, 1/4 triathlon
     Naam               Plaats/Club   Zwem #Zw   Fiets   #Fie  NaFiets   Loop  #Lp   Total
   1 Karin v.d. Sangen  Best          17:52   1  01:18:37   2  01:37:36  44:30   2   02:23:29
   2 Corina Knijnenburg Trioss        20:36   5  01:20:12   5  01:41:52  47:40   3   02:31:20
   3 Barbara Saat       Son           20:01   3  01:18:57   3  01:40:30  50:12   6   02:32:33

Mannen masters, 1/4 triathlon
     Naam               Plaats/Club   Zwem  #Zw  Fiets   #Fie  NaFiets   Wis2+Lp #Lp Total
   1 Carlo v.d. Bergh   Rotterdam     16:12   2  01:05:39   1  01:22:41  40:33   2   02:03:14
   2 Noel Fraussen      Stein         17:04   4  01:08:34   2  01:26:44  38:23   1   02:05:07
   3 Rogier Mooiman     Tzc/Vahalis   16:45   2  01:07:01   1  01:24:38  40:57   2   02:05:35
  21 Ton Jacquot        Triotters     20:20  17  01:11:54  14  01:33:35  44:51  11   02:18:26

Kerkrade, zondag 5 juli 2009

Tijdens de Jo Jeurissen Memorial, georganiseerd door Achilles Top, liep Rianne haar best tijd in dit jaar.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
   1 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      11:01,76  
   2 Sandra Douven          71 AV Achilles Top         12:08,06
   3 Marjon van Ommen       67 AV Achilles Top         13:09,38

Best, zaterdag 4 juli 2009

Kermis loopgala tijdens de meerkampen, georganiseerd door GM
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 400 m
   1 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek       1:11,06

Wierden, zaterdag 4 juli 2009

Uitslag van de Spavo Olde Wierdenloop, georganiseerd door de stichting de Olde Wierdenloop. In een zeer sterk veld loopt Luc Krotwaar een respectabele 8e plaats.
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Gilbert Kirwa          85 Kenia                   28:10    28:10
   2 Ezekiel Chebii         91 Kenia                   28:47    28:46
   3 Peter Kiprotich        79 Kenia                   29:33    29:33
   8 Luc Krotwaar           68 Nederland               30:42    30:42

Chaam, zaterdag 4 juli 2009

De Chaamloop, georganiseerd door de stichting Chaamloop. Janneke loopt weer een PR en haalt daarmee ook nog eens de tweede plaats binnen bij de dames. Bij de heren lopen ze allen in de prijzen. Said haalt de eerste prijs binnen en Fons en Arie respectievelijk de derde en tweede prijs.
---> klik hier voor de uitslagen

Vrouwen senioren, 10 km
   1 An Claes               82 AC Herentals            39:34
   2 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      42:54  PR
   3 Judith Stevens         78 Breda                   43:06

Mannen senioren, 10 km
   1 Said Hayek             80 Eindhoven Atletiek      31:40
   2 Bart Lieckens          77 AC Herentals            31:45
   3 Gino Steemans          77 Retie (BEL)             33:17

Mannen 35, 10 km
   1 Huub Maas              70 THOR                    31:48
   2 Jo Peeters             69 Mol (BEL)               34:26
   3 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      35:10

Mannen 45, 10 km
   1 Sus Renders            62 Herentals (BEL)         34:33
   2 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek      35:22
   3 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L    35:41

Helmond, donderdag 2 juli 2009

Uitslag van de avondwedstrijd, georganiseerd door HAC Helmond. Wederom een PR voor zowel Corine als Janneke. Zij zitten de afgelopen periode in een roes van PR's.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen masters, 5000 m
   1 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek      21:44,28 
   2 Rita van Nunen         60 AV De Keien             21:49,89

Mannen masters, 200 m
   1 Hans Peeters           58 AV Valkenswaard            28,81 sec  -0.4 
   2 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek         30,30 sec  +0.0 

Mannen masters, 400 m
   1 Roel van Nuenen        68 Eindhoven Atletiek         60,33 sec 
   2 Hans Peeters           58 AV Valkenswaard            61,85 sec 
   3 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek         65,51 sec

Mannen masters, 5000 m
   1 Bert van Nunen         57 AV De Keien             17:15,48
   2 Henk van Eck           56 GAC                     17:28,26 
   3 Rene vd Weijenberg     63 Eindhoven Atletiek      17:41,42
   8 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      19:15,21 

Vrouwen senioren, 200 m
   1 Joyce Puts             85 ESAV Asterix               25,56 sec  +0.4 
   2 Nina Harvei            89 Orion (Noo)                26,78 sec  -0.0 
   3 Anneke Hustings        86 Eindhoven Atletiek         26,96 sec  -0.4

Vrouwen senioren, 800 m
   1 Hilde Poolen           80 Atletiek Maastricht      2:21,27
   2 Janneke Dekkers        86 GAC                      2:27,56
   3 Haitske Daniels        80 GAC Gemert               2:30,68
   4 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek       2:31,01
   5 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek       2:36,35  PR

Vrouwen senioren, 5000 m 
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      17:13,53  PR
   2 Evelien Ruijters       85 Atletiek Maastricht     18:35,51

Vrouwen senioren, discus
   1 I Wouters-De Haan      82 AV Generaal Michaelis      31,62 m
   2 Marielle Wouters       89 AV Unitas                  31,03 m
   3 Maaike Schetters       83 Eindhoven Atletiek         30,19 m

Vrouwen senioren, kogelslingeren
   1 Maaike Schetters       83 Eindhoven Atletiek         53,57 m
   2 Chantal van Ham        84 Atledo                     38,03 m
   3 Lise Smit              88 AAC                        36,16 m

Mannen senioren, 200 m
   1 Eugene Susanna         88 Eindhoven Atletiek         22,34 sec  -0.4 
   2 Henrik Holmberg        89 Vik IL (Noo)               22,86 sec  -0.4 
   3 Ara van den Eijnde     85 GAC                        25,15 sec  -0.0
   6 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek         33,42 sec  +0.2

Mannen senioren, 400 m
   1 Eugene Susanna         88 Eindhoven Atletiek         49,23 sec
   2 Rob van Genderen       88 AV Caesar                  51,36 sec
   3 Sam Krop               83 ESAV Asterix               56,09 sec

Mannen senioren, 800 m
   1 Freek Daniels          88 GAC Gemert               2:07,31
   2 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek       2:15,39
   3 John Klerkx            74 AV De Keien              2:16,23

Mannen senioren, 5000 m
   1 Werner Gentle          86 AV LG Deurne            16:24,29
   2 H.A. Stelling          72                         17:16,52
   3 Frans Giebels          86 SV Fortuna '67          17:18,62
   8 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      18:34,84
   9 Marco Peeters          77 Eindhoven Atletiek      20:27,07

Mannen senioren, verspringen
   1 Sander Hage            85 AV Sprint                   6,57 m
   2 Tim Brouwer            79 Eindhoven Atletiek          6,11 m