Eindhoven Atletiek juni 2009


Roosendaal, zondag 28 juni 2009

Uitslag van de halve marathon van Roosendaal.
---> Klik hier voor de totale uitslag

Mannen senioren, halve marathon
   1 Jay Sauer              76 Cifla                 1:13:37  1:13:35
   2 Michiel van Nispen     82 Breda                 1:13:43  1:13:42
   3 Bart van Aalst         79 Prins Hendrik         1:14:44  1:14:43
   7 Jan de Kok             81 Veldhoven             1:34:26  1:34:24

Mannen 35, halve marathon
   1 Huub Maas              70 THOR                  1:10:34  1:10:34 
   2 Gert Boden             70 Kalmthout (BEL)       1:14:58  1:14:57 
   3 Jean-Pierre Hoeboer    72 Spado                 1:16:24  1:16:23 
  11 Mark de Vries          72 Helmond               1:27:31  1:27:25

Reusel, zaterdag 27 juni 2009

Uitslag van de Sportshop Reusel cross-countryloop over 9km. Merijn Trommar loopt voor Eindhoven Atletiek een tweede plaats.
---> Klik hier voor de totale uitslag

Mannen, Cross Country, 9 km
   1 Camille Hendrikx          Reusel                  35:55
   2 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      36:13
   3 Harald van Gils           Nederland               36:58

Uden, zaterdag 27 juni 2009

Tijdens de sterk bezette internationale Mondo Keienmeeting waren op de 1500m in het avondprogramma ook twee dames van Eindhoven Atletiek aanwezig. Corine liep wederom een PR en het leverde ook nog eens een tweede plaats in de serie op.
---> Klik hier voor de totale uitslag

Vrouwen; Official result 1500 m
   1 Esther Vermue             Rotterdam Atletiek    4:35,88   
   2 Corine Spaans             Eindhoven Atletiek    4:36,58  PR 
   7 Janneke Videler           Eindhoven Atletiek    5:33,73 

Volendam, donderdag 25 juni 2009

Uitslagen van de Dijk tot Damloop, georganiseerd door avedam.
---> Klik hier voor de totale uitslag

Mannen, 5 km
   1 Iwan Smit                 Volendam                17:38 
   2 Mark de Vries             Helmond                 18:40     
   3 Johan Bond (Boetie)       Volendam                19:10

Valkenswaard, dinsdag 23 juni 2009

Avondwedstrijd bij AVV in Valkenswaard.
Corine loopt een supertijd op de 3000 m, evenals Janneke die ook weer een PR binnensleept.
---> Klik hier voor de totale uitslag

Mannen masters, 800 m
   1 Koen Joosse            67 Phanos                2:04,56
   2 Ad Peeters             66 AV Valkenswaard       2:08,79
   3 J Smeets               47 Achilles Top          2:20,35
   4 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek    2:25,79

Vrouwen senioren, 3000 m
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek    9:48,10  PR
   2 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek   11:36,54  PR
   3 Maaike Schakenbos      84 ESAV Asterix         11:37,04

Mannen senioren, 3000 m
   1 Maikel van Eekelen     87 AV Attila             9:03,85
   2 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK          9:27,71
   3 Dirk-Jan Linsen        81 Eindhoven Atletiek    9:27,92
   5 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek    9:51,88
   6 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek    9:53,33
   8 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek   10:46,39  PR
   9 Jan de Kok             81 Eindhoven Atletiek   10:54,00
  10 Marco Peeters          77 Eindhoven Atletiek   11:32,65

Mannen senioren, 400 m
   1 Jos Goudsmit           82 GVAC                    55,00
   2 Marcel Roosen          70 Eindhoven Atletiek      56,00
   3 Frank Hoogers          89 AV Lopersgroep Deurne   60,61

Jongens junioren A, 800 m
   1 Joeri Spoor            90 Eindhoven Atletiek    2:04,76
   2 Luc Bekers             91 GVAC                  2:07,30
   3 Daan Crombach          91 AV Generaal Michaelis 2:10,75

Sint Oedenrode, zondag 21 juni 2009

Halve marathon, georganiseerd door Fortuna '67
---> Klik hier voor de totale uitslag
---> Klik hier voor het artikel in het Eindhovens Dagblad

Mannen senioren, halve marathon
   1 Said Hayek             80 Eindhoven             1:12:12  Debuut
   2 Bram van Rijswijk      81 Hapert                1:18:08
   3 Thijs Dekkers          76 Sint Oedenrode        1:20:35

Mannen 45, halve marathon
   1 Kees Wouters           62 Casteren              1:19:39
   2 John Stassen           60 Eindhoven             1:19:40
   3 Wil Boudewijns         61 Bergeyk               1:21:35
   6 Robert Sanchez         57 Eindhoven             1:27:05

Mannen 55, halve marathon
   1 Toon de Rouw           51 Boxtel                1:28:03
   2 Mari van Houtum        50 Sint Oedenrode        1:33:46
   3 Piet van der Nat       48 Valkenswaard          1:34:12
   6 Harrie Stempher        50 Eindhoven             2:01:19

Vrouwen 35, halve marathon
   1 Anne Rindt             58 Son                   1:31:07
   2 Thea Ottens            57 Waalre                1:36:35
   3 Antoinette van de Laar 57 Veghel                1:40:25

Mannen recreanten, halve marathon
   1 Tim Tinus                 Eindhoven             1:16:39
   2 Ben van Rossum            Mariahout             1:24:51
   3 Twan Peters               Aarle-Rixtel          1:26:53
  28 Peter Janssen             Eindhoven             1:40:32
  43 George Guns               Eindhoven             1:46:47
  61 Henk van Aspert           Eindhoven             2:04:49

Vrouwen recreanten, halve marathon
   1 Desiree Jansen         74 St. Oedenrode         1:36:39
   2 Mirjam v/d Horst          Veldhoven             1:42:51
   3 Guynuy Hamilton           Lommel (Dalo)         1:43:39
  12 Marjan van Aspert         Eindhoven             2:04:44
  15 Laura Moure-Arts          Eindhoven             2:25:18

Mannen senioren, 10 km
   1 Harm Sengers           82 Nuenen                  32:06
   2 Frans Pasmans          78 Bergeyk                 34:34
   3 John Klerkx            74 Zeeland                 36:36

Mannen 35, 10 km
   1 Marco Tramontina       68 Eindhoven               34:50
   2 Rob Mellegers          66 Eindhoven               37:00
   3 Anton van den Heuvel   64 Mortel                  37:45

Mannen 45, 10 km
   1 Arie van Houwelingen   60 's-Hertogenbosch        34:38
   2 Adriaan Dekkers        56 Gemert                  36:33
   3 Mart Stokmans             Geldrop                 37:47
   8 Kees v/d Put           57 Eindhoven               42:17

Mannen 55, 10 km
   1 Wil Rindt              53 Son                     38:30
   2 Peter Hendrikx            Someren                 40:49
   3 John Williams          50 Eindhoven               42:02
   6 Rinus van Dijck           Eindhoven               47:30

Vrouwen 35, 10 km
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven               38:41
   2 Francien Lenssen-Roefs 59 Mierlo                  44:17

Deurne, zaterdag 20 juni 2009

Luc Krotwaar is geslaagd voor zijn examen looptrainer nivo 3. Namens heel Eindhoven Atletiek, GEFELICITEERD!
---> Klik hier voor het verslag op losseveter


Gilze, woensdag 17 juni 2009

UItslagen van de Global-e stratenloop te Gilze
---> Klik hier voor de totale uitslag

Mannen senioren, 5 km wedstrijd
   1 Greg van Hest          73 Tilburg Road Runners    14:47
   2 Martijn Vos            80 Tilburg Road Runners    15:04
   3 Niels de Jong          88 Tilburg Road Runners    16:06
  17 Jan de Kok             81 Veldhoven               18:48  PR

Gemert, dinsdag 16 juni 2009

UItslagen van de Open zomeravondcompetitie, georganiseerd door GAC Gemert
---> Klik hier voor de totale uitslag

Mannen Senioren, 5000 m
   1 Said Hayek             80 Eindhoven Atletiek            15:02,98
   2 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek            15:53,20
   3 Jeroen Duif            86 AV Oirschot                   17:16,07
   4 Sadik el Mourabite     72 Eindhoven Atletiek            17:22,50

Mannen Masters, 5000 m
   1 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek            16:45,90
   2 Leon van Ravenstein    69 Atletiek Helden               16:46,01
   3 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek            16:52,78
   4 Arie van Houwelingen   60 Loopgroep Aart Stigter        16:54,48
   7 Rob Mellegers          66 Eindhoven Atletiek            17:32,94

Vrouwen Senioren, 1500 m
   1 Nikki Fairley          87 Nijmegen Atletiek              4:47,45 
   2 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek             5:29,31  PR
   3 Jet Straver            88 De Keien                       6:00,26

Vrouwen Senioren, 200 m
   1 Joyce Put              85 ESAV Asterix                     25,86  +0.9 
   2 Anneke Hustings        86 AV Weert                         27,03  +0.9
   3 Samantha van Horssen   84 Eindhoven Atletiek               27,86  +0.9

Maastricht, zondag 14 juni 2009

Maastrichts Mooiste, een 15 km wegwedstrijd, georganiseerd door de stichting Maastrichts Mooiste
---> Klik hier voor de totale uitslag

Toploop vrouwen, 5 km
  13 Corine Spaans             Nederland                        17:54 

Complete uitslag, 15 km
 124 Merijn Trommar         75 Eindhoven   Msen      1:03:36  1:03:32 
 174 Jan de Kok             81 PSV         Msen      1:06:04  1:05:51
 271 Michiel van der Weele  76 Eindhoven   Msen      1:09:06  1:08:29
 681 Monique Remery         66 Helmond     Vsen      1:17:56  1:15:37
 994 Joyce Dihal            59 Eindhoven   V45       1:22:54  1:20:11
 995 Anneke Rietveld        65 Eindhoven   Vsen      1:22:54  1:20:11
1017 George Guns            58 Eindhoven   M45       1:23:08  1:18:29
1453 Karin Faber            65 Eindhoven   Vsen      1:29:56  1:27:39
1505 Gerda van Ven          55 Eindhoven   V45       1:30:49  1:26:09
1537 Henk van aspert        57 Eindhoven   M45       1:31:21  1:26:39
1564 Kees Kokee             54 Son         M55       1:31:53  1:29:35
1838 Hans Hurkmans          58 Eindhoven   M45       1:36:52  1:31:26

Oirschot, zaterdag 13 juni 2009

De Jazzloop, georganiseerd door AV Oirschot.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen senioren, wedstrijd 10 km
   1 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      40:20
  
Vrouwen 45, wedstrijd 10 km
   1 Tineke vd Heuvel       59 AV Oirschot             46:24
   2 Nellie van Beers       55 AV Oirschot             46:58
   3 Rikie Huyberts         59 Fortuna '67             48:56
   6 Annegret Hoyer         48 Eindhoven Atletiek      55:31
  
Mannen senioren, wedstrijd 10 km
   1 Gino Steemans          77 Retie (Bel)             32:02
   2 Maikel van Eekelen     87 Attila                  32:57
   3 Peter Hensschen        76 GAC Gemert              33:42 
   7 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      35:45
  
Mannen 35, wedstrijd 10 km
   1 Ricky Meylaers         73 Vabco MOL               34:25
   2 Peter van Gool         73 PSV                     35:16
   3 Antonio Duijmelinck    69 Loopgroep PK            36:04
   9 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek      41:38 
  
Mannen 40, wedstrijd 10 km
   1 Peter Kelchtermans     67 Vabco MOL               34:24
   2 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek      35:27
   3 Cocky de Brouwer       67 Achil '87               37:36
  
Mannen 45, wedstrijd 10 km
   1 Ad van den Berk        64 Tilburg Road Runners    37:28
   2 Leo van Kampen         60 Fortuna '67             37:44
   3 Mart Stokmans          63 HAC                     38:03
  10 Rien Romijn            64 Eindhoven Atletiek      43:37
  
Mannen 50, wedstrijd 10 km
   1 Ronny Agten            59 Vabco MOL               34:25
   2 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek      39:23
   3 Will Balvers           56 Prins Hendrik           39:42
  11 Jack van Wetten        58 Eindhoven Atletiek      46:35
  
Mannen 55, wedstrijd 10 km
   1 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      42:25
   2 Mari van Houtum        50 Fortuna '67             42:58
   3 Fritz Claassens        45 Attila                  43:48

Zwolle, zaterdag 13 juni 2009

Het halve marathon festival, georganiseerd door Stichting Halve Marathon Zwolle
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 50, halve marathon
   1 Theo Haverkamp         58 Loopgroep Aart Stigt  1:18:53  1:18:51
   2 Klaas van der Veen     58 Start '78             1:23:01  1:22:59
   3 Hans Bosman            58 Daventria             1:26:13  1:26:11
  14 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:35:53  1:35:41
  
Mannen, 4 engelse mijlen
   1 Stephan Postma         89 Start '78               21:42    21:42
   2 Jelmer van Leeningen   88 Veluwe                  21:57    21:56
   3 Klaas Brakke           84 Staphorst               22:26    22:26
 250 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek      35:04    30:53

Nuenen, zaterdag 6 juni 2009

De Van Goghloop, georganiseerd door loopgroep Nuenen
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km
   1 Luc Krotwaar              Eindhoven               15:00
   2 Jeroen van de Biggelaar   Helmond                 16:19
   3 Marco Tramontina          Eindhoven               16:40
   5 Arie van Houwelingen   60 's-Hertogenbosch        16:52
   6 Fons Liebregts            Eindhoven               17:21
   7 Rob Mellegers             Eindhoven               17:33
  11 Kees van der Put       57 Eindhoven               19:20

Vrouwen, 5 km
   1 Janneke Videler        80 Eindhoven               20:21  PR
   2 Anita Ophey               Breugel                 20:23
   3 Maaike Schakenbos         Eindhoven               20:46
   5 Nathalie Lotthrinkx       Eindhoven               21:23
  42 Lenie Arts                Eindhoven               32:40

Mannen, 10 km
   1 Said Hayek                Eindhoven               31:27   
   2 Van Laarhoven          78 Nuenen                  32:13   
   3 Maikel van Eekelen        Hilvarenbeek            32:37
   6 Bram van Rijswijk         Eindhoven               35:46
  14 Fred Eijpe                Eindhoven               38:40
  16 Robert Sanchez            Eindhoven               39:07
  20 Peter Pijpers             Eindhoven               39:52
  33 Huub Arts                 Eindhoven               42:26
 106 Toine Weijers          64 Eindhoven               49:20
     Rinus van Dijck           Eindhoven               49:38
 146 Harrie Stempher           Eindhoven               52:48
 185 Henny Valks               Eindhoven               58:58

Vrouwen, 10 km
   1 Ruth vd Meijden           Eindhoven               34:43
   2 Corine Spaans             Eindhoven               34:44  PR
   3 Inge van der Meulen    73 Eindhoven               38:29
   4 Anne Rindt                Son                     41:12

Mannen, Halve marathon
   1 Harm Sengers              Eindhoven             1:10:45
   2 Antonio Duijmelinck       Nuenen                1:16:26   
   3 Thijs Dekkers             Sint Oedenrode        1:19:43
   4 Ralph Goes             61 Nuenen                1:20:14
  14 Merijn Trommar         75 Eindhoven             1:27:04
  28 Peter Janssen             Eindhoven             1:29:32
  38 Frans Dorrestein       54 Eindhoven             1:31:59
  39 Menno Verhoeven           Eindhoven             1:32:17
 105 Maurice van den Berge  63 Eindhoven             1:53:57

Eersel, maandag 1 juni 2009

De Pinksterloop, georganiseerd door DES
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 10 km
   1 Bart Lieckens          77 Westerlo                31:42
   2 Tim Stessens           82 Neerpelt                32:30
   3 Gino Steemans          77 Retie                   33:13
   5 Bram van Rijswijk      81 Hapert                  36:40
   6 Merijn Trommar         75 Eindhoven               38:32

Mannen 35, 10 km
   1 Peter van der Velden   68 AVV                     34:01
   2 Peter van Gool         73 Lage Mierde             35:48
   3 Gerard de Lange        65 Waterweg                35:58   
   
Mannen 55, 10 km
   1 Wil Rindt              53 Son                     39:14
   2 Arie van de Akker      49 Eindhoven               39:56
   3 Kees Verhoeven         50 Loopgroep Goirle        39:58
   4 Rinus van Dijck        43 Eindhoven               42:20
   6 John Williams          50 Eindhoven               44:36

Vrouwen Senioren, 10 km
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven               37:15
   2 Marlot Maas            85 Lommel                  38:56
   3 An Claes               82 Westerlo                39:15
   5 Rian van der Burgt     75 Veldhoven               40:59
   6 Janneke Videler        80 Eindhoven               44:08

Vrouwen 35, 10 km
   1 Anita Opheij           66 Breugel                 46:20

Vrouwen 45, 10 km
   1 Anne Rindt             58 Son                     42:51
   2 Rikie Huyberts         59 Fortuna '67             49:35
   3 Ria van Hoof           48 AVR '69                 51:47

Rotterdam, maandag 1 juni 2009

De ROPARUN, Het grootste goede doelen loopevenement ter wereld, georganiseerd door de stichting Roparun werd dit jaar gelopen over 531 km van Parijs naar Rotterdam. Harm Sengers was erbij in het team van "De vrienden van Flakkee".
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier voor verslag op de site van Marathon Eindhoven

Harm uiterst rechts met het team op de Coolsingel (Foto:Stichting Roparun)

Team Pl Naam                    Starttijd          Eindtijd           Looptijd  Snelheid
  17 1  Team 17 op herhaling    31-5-2009 6:50:00  1-6-2009 14:06:41  31:16:41  16,50
   9 2  Cegelec Runners         31-5-2009 6:50:00  1-6-2009 14:23:19  31:33:19  16,35
 158 3  Tieleman-EECV runners 1 31-5-2009 6:50:00  1-6-2009 14:31:46  31:41:46  16,28
 145 7  Vrienden van Flakkee    31-5-2009 1:50:00  1-6-2009 13:46:00  35:56:00  14,36

Verslag van Harm:
Inmiddels ben ik bezig met herstellen van de RoPa-Run. Wat een evenement is dat zeg. Dat moet je als hardloper inderdaad een keer meegemaakt hebben.

Als gezegd ben ik in eerste instantie iets harder (D3) gaan lopen dan de bedoeling was: DL2. Dit mede omdat ik werd opgezweept door mij bloedfantieke 54-jarige groepgenoot Eef Kooman. Hij loopt regelmatig nog halve marathons in 1:12, hele rondom de 2:30, en had 6 van de afgelopen 10 RoPaRuns gewonnen.

Mijn 3e blok van 10*1km ging uiteindelijk iets langzamer door de heuvels, de wind en de hitte, maar was eigenlijk ook DL3 waardig. Mijn 4e was van 21u tot 23u. Omdat het op dat tijdstip een stuk koeler was en we nu echt relatief veel teams begonnen in te halen (daarvoor viel dat tegen), heb ik die ook nog wat harder gedaan. Het idee om nu toch echt terug te schakelen in het volgende blok van 3:30u tot 5:30u in de nacht, werd mede mogelijk gemaakt door mijn lichaam en geest: Ik kreeg het tempo met een mogelijkheid meer boven de 4:00/km en was redelijk kapot. In de daaropvolgende 2 uur durende rustperiode werd het weer dag waardoor mijn bioritme herstelde. Inmiddels waren we als team ook een strijd gestart met een ander team wat, dan weer een voorsprong van 10 minuten had, dan weer door ons (mij) werd ingehaald.
Ik mocht dat blok starten wetende dat dat andere team 3 minuten voor. Gevolg was dat ik volle bak door het carnavalske Ossendrecht knalde in D4+ (zelfs 1km van boven de 20 (licht bergaf, maar toch;). Daarna het laatste blok de laatste paar weer gewoon in D3 gelopen

Tot slot ultiem genoten op de Coolsingel. Met het hele team incl. verzorgers en fietsers was echt fantastisch. We hadden gekozen om niet nog een loper met chip vooruit te sturen voor de tijd. Uiteindelijk pakte dat goed uit want we zijn toch een paar minuten voor dat andere team gefinisht (die wel een loper met chip vooruit hadden gestuurd, laffe honden) op de 7e plaats met 14.36 km/u!