31 januari 2009, Hunebedloop, Havelte

MANNEN 50+, 15,2 KM 
   6 Cor Mandigers          58 Olympia Eindhoven     1:04:34

25 januari 2009, Schietbergen cross, Geldrop

MANNEN SENIOREN, 10.000 M
   6 Merijn Trommar         75 Olympia Eindhoven       42:43

MANNEN 45+, 8000 M
   4 Robert Sanchez         57 Olympia Eindhoven       32:28
   5 Arie vd Akker          49 Olympia Eindhoven       33:23
  14 Cor Mandigers          58 Olympia Eindhoven       35:54
  15 Norbert Piket          62 Olympia Eindhoven       36:58
  21 Rinus van Dijck        43 Olympia Eindhoven       40:49

VROUWEN SENIOREN, 8000 M
   1 Corine Spaans          76 Olympia Eindhoven       31:45

---> Klik hier voor de totale uitslag


18 januari 2009, Goed, beter, bestloop, Best

MANNEN SENIOREN/35+, 21 KM WEDSTRIJD
  10 Peter Janssen          71 Olympia Eindhoven     1:27:47  1:27:41  PR
  12 Wout Peters            76 Olympia Eindhoven     1:31:53  1:31:46

MANNEN 50+, 21 KM WEDSTRIJD 
   9 Cor Mandigers          58 Olympia Eindhoven     1:32:11  1:32:04
  19 Henny Valks            57 Olympia Eindhoven     2:15:41  2:15:37

VROUWEN SENIOREN/35+, 21 KM WEDSTRIJD
   1 Corine Spaans          76 Olympia Eindhoven     1:18:57  1:18:56  PR

RECREANTEN, 21 KM
  14 Steven Lucassen        72 Olympia Eindhoven     1:31:06  1:31:00
  88 Frank Hueben           66 Eindhoven             1:51:38  1:51:35

RECREANTEN, 15 KM
  13 Peer Blom              64 Olympia Eindhoven     1:14:19  1:14:08

RECREANTEN, 10 KM 
   7 Ton Jacquot            58 Olympia Eindhoven       41:59    41:58
  29 Wilfred vd Kolk        78 Olympia Eindhoven       51:16    51:06
 109 John Williams          50 Olympia Eindhoven     1:10:50  1:10:40

RECREANTEN, 5 KM
  55 Maria Bos              57 Olympia Eindhoven       31:44    31:27

---> Klik hier voor de totale uitslag


18 januari 2009, Dieprijt cross, Eersel

MANNEN SENIOREN, 9000 M
   6 Merijn Trommar         75 Olympia Eindhoven       37:59

MANNEN MASTERS 45, 9000 M
   5 Robert Sanchez         57 Olympia Eindhoven       38:08
  12 Norbert Piket          62 Olympia Eindhoven       41:42

MANNEN MASTERS 55, 9000 M
   1 Arie van de Akker      49 Olympia Eindhoven       31:08
   6 Rinus van Dijck        43 Olympia Eindhoven       39:00

11 januari 2009, Halve Marathon, Egmond

HALVE MARATHON WEDSTRIJD
 398 Wout Peters               Olympia Eindhoven     1:34:48
1262 Henny Valks               Olympia Eindhoven     2:11:33

HALVE MARATHON RECREATIE
 862 Merijn Trommar            Eindhoven             1:45:00
2677 Frans van der Velden      Olympia Eindhoven     1:57:05
2756 Frank van den Berg        Olympia Eindhoven     1:57:31
3432 Noud Leermakers           Olympia Eindhoven     2:01:21
3435 Martie van der Kallen     Olympia Eindhoven     2:01:21
3631 Jolanda Verhoeven         Olympia Eindhoven     2:02:41
4143 Kees Kokee                Olympia Eindhoven     2:06:01

KWART MARATHON WEDSTRIJD
  62 Rinus van Dijck           Olympia Eindhoven       56:22

KWART MARATHON RECREATIE
 457 Wilfred van de Kolk       Eindhoven               59:29
 746 Frits ter Haar            Olympia Eindhoven     1:02:49
1448 Liset Kersten             Eindhoven             1:10:49
1450 Willie Wiliams            Olympia Eindhoven     1:10:51
1590 Lineke van der Gaag       Olympia Eindhoven     1:13:01
1608 Liesbeth Leermakers       Olympia Eindhoven     1:13:23
1609 Hannie van der Kallen     Olympia Eindhoven     1:13:23
1886 Albertus Kouwenberg       Eindhoven             1:27:16

---> Klik hier voor de totale uitslag


10 januari 2009, Egmond Pier Egmond

RECREATIE / CYCLOSPORTIEVEN, 36 KM
1009 Frans van der Velden      Eindhoven             1:55:08
1010 Tiny van der Velden       Eindhoven             1:55:08

3 januari 2009, Nieuwjaars cross, Eindhoven

MANNEN, 6500 M
   1 Robert Sanchez            Olympia Eindhoven       23:23
   2 Merijn Trommar            Olympia Eindhoven       23:43
   3 Arie van de Akker         Olympia Eindhoven       24:08
   4 Wout Peters               Olympia Eindhoven       24:54
   5 Cor Mandigers             Olympia Eindhoven       25:32
   6 Wim Boelens               Olympia Eindhoven       25:46
   7 Wim Hermans               Olympia Eindhoven       26:00
   8 Ton Jacquot               Olympia Eindhoven       26:26
   9 Huub Arts                 Olympia Eindhoven       26:27
  10 Ivo Merkx                 Olympia Eindhoven       27:46
  11 Cor Lavrijsen             Olympia Eindhoven       27:59
  12 Peer Blom                 Olympia Eindhoven       28:27
  13 Wilbert van Sijl          Olympia Eindhoven       31:25
  14 Henny Valks               Olympia Eindhoven       38:08

VROUWEN, 5200 M
   1 Corine Spaans             Olympia Eindhoven       17:38
   2 Thea Smits                Olympia Eindhoven       24:16
   3 Simone Worries            Olympia Eindhoven       25:51

JONGENS JUNIOREN B, 2600 M
   1 Ben Ziskoven              Olympia Eindhoven       10:48
   2 Tom Jorissen              Olympia Eindhoven       11:13

MEISJES JUNIOREN B, 2600 M
   1 Sanne van der Pijl        Olympia Eindhoven       11:20

MEISJES JUNIOREN C, 1300 M
   1 Gwen Nowee                Olympia Eindhoven        5:49

JONGENS MEISJES PUPILLEN, 1300 M
   1 Luca Tramontina           Olympia Eindhoven        5:22
   2 Lucas van Vroonhoven      Olympia Eindhoven        5:23
   3 Jochem van Vroonhoven     Olympia Eindhoven        5:25
   4 Iris Brinkman             Olympia Eindhoven        5:34
   5 Jonas Bakker              Olympia Eindhoven        5:35
   6 Yari Imrak                Olympia Eindhoven        6:04
   7 Anne Hendriks             Olympia Eindhoven        7:03