26 juni 2005, Galgenloop, Berkel-Enschot

MANNEN 40, 10 ENGELSE MIJL
  15 Tinie Theunissen       55 Olympia Eindhoven     1:11:56
  20 Jos Heesakkers         63 Olympia Eindhoven     1:17:42
  24 Peer Blom              64 Olympia Eindhoven     1:23:26

25 juni 2005, Hel van Zeelst, Veldhoven

WEDSTRIJD MANNEN 40, 10 ENGELSE MIJL
   6 Robert Sanchez         57 Olympia Eindhoven     1:02:48
  12 Jack van Wetten        58 Olympia Eindhoven     1:11:39
  13 Henny Valks            57 Olympia Eindhoven     1:28:27

WEDSTRIJD MANNEN 50, 10 ENGELSE MIJL
   4 Hans Leuverman         49 Olympia Eindhoven     1:06:56
   6 Rinus van Dijck        43 Olympia Eindhoven     1:15:28

TRIMLOOP 10 ENGELSE MIJL
  13 Ton Jacquot            58 Eindhoven             1:05:14
  20 Menno Verhoeven        70 Eindhoven             1:08:11
  25 Toine Weijers          64 Eindhoven             1:10:04

TRIMLOOP 10,2 KM
   6 Wim Boelens            55 Eindhoven               46:32

TRIMLOOP 7,2 KM
   2 Toos Boelens           56 Eindhoven               42:03

19 juni 2005, Halve marathon Sint Oedenrode

HALVE MARATHON
  34 Rinus van Dijck   7e M50    Olympia Eindhoven   1:44:41
  44 Jos Raaijmakers   Trimmer   Olympia Eindhoven   1:51:33
  
10 KM
  42 Jack van Wetten   8e M40    Olympia Eindhoven     43:49
  81 Simon Sarken      Trimmer                         49:51
 114 Sally Salemink    Trimmer                         54:20
 135 Betty Mulders     Trimster                        57:34

5 KM
  19 Marlieke Moesman  2e Vrouw  Olympia Eindhoven     26:16

19 juni 2005, Mittelrhein marathon, van Oberwesel naar Koblenz, Duitsland

HELE MARATHON     Platz Kat.  Verein                  Half     Bruto    Netto
2749 Henny Valks  585 M45+    EAV Olympia Eindhoven  2:39:25  5:50:56  5:48:53

12 juni 2005, Leiden Marathon

 161 Toine Weijers             Eindhoven             3:42:21

11 juni 2005, Halve marathon, Zwolle

RECREANTEN MANNEN
  50 Ben van der Plas          Eindhoven             1:28:59  1:28:48

12 juni 2005, 1/8 Squadra triathlon, Eindhoven

  31 Daan Coenen               Eindhoven             1:21:42
  
  500m Zwemmen  12:09  +  21 km Fietsen  0:44:43  +   5 km Lopen  21:17

11 juni 2005, Woning corporatie kwart triathlon, Nijeveen

   2 Ton Jacquot               Eindhoven             2:14:30
  
  900m Zwemmen  15:28  +  43 km Fietsen  1:18:58  +  10 km Lopen  40:04

11 juni 2005, Jazzloop, Oirschot

MANNEN 55, 15 KM WEDSTRIJD
   1 Arie van de Akker      49 Olympia Eindhoven       56:41
   2 Hans Leuverman         49 Olympia Eindhoven     1:00:42
   3 Wim Hermans            45 Olympia Eindhoven     1:03:26

DAMES SENIOREN, 15 KM WEDSTRIJD
   4 Corine Spaans          76 Olympia Eindhoven     1:01:53

TRIMMERS, TRIMLOOP
  76 Peer Blom                 Eindhoven               56:34

7 juni 2005, Avond baanwedstrijd, Best

MANNEN MASTERS, 3000m
   2 Ruud Mom               62 EAV Olympia             10:27,8

4 juni 2005, Kwart triathlon, Zundert

  55 Menno Verhoeven           Eindhoven             2:27:16
  
  1 km Zwemmen  24:43  +  40 km Fietsen  1:20:29  +  10 km Lopen  42:05

4 juni 2005, Ossenloop, Ottersum

HEREN 10 KM
  18 Nort Liebrand          43 Leende                  44:39

4 juni 2005, Van Goghloop, Nuenen

MANNEN 5 KM
   6 Jos Moesman               Eindhoven               19:31

VROUWEN 5 KM
   8 Sophie Gordeijns          Eindhoven               25:28

MANNEN 10 KM
  15 Ralph Goes                Eindhoven               39:14
  21 Jack van Wetten           Son                     40:31
  40 Liebrand                  Eindhoven               42:56
  70 Huub Gordeijns            Einhoven                48:15
  78 Luuk Gordeijns            Eindhoven               48:57

VROUWEN 10 KM
   8 Regina de Lely            Eindhoven               43:13
  38 Marjolein Gordeijns       Eindhoven               59:34

MANNEN 15 KM
   3 Ton Jacquot               Eindhoven             1:00:11

VROUWEN 15 KM
   3 Linda den Otter           Eindhoven             1:16:39

MANNEN HALVE MARATHON
  12 Robert Sanchez            Eindhoven             1:28:09
  15 Hans Leuverman            Eindhoven             1:28:41
  18 Toine Weijers             Eindhoven             1:28:49
  38 Stefan Rooyackers         Eindhoven             1:37:07
  53 Karel Lammers             Nuenen                1:43:30
  69 Henny Valks               Eindhoven             2:00:18